SPECIALISTÉ BOK PO BOKU
ZA ORIGINALITU VAŠÍ ZNAČKY.
Creative & Art
Director
František Dečman

Kreativec z Varnsdorfu vystudoval v ateliéru Animované tvorby na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Je zakladatelem reklamní agentury Creative Heroes, kde působil jako Art Director a po té jako Creative Director. Během 10 let tvořil pro firmy i neziskové organizace jako Kofola, Cinema City, Saunia, Národní Muzeum nebo Člověk v tísni. Nyní je tu pro vás, aby rozhýbal i vaši značku nebo vdechnul vašemu projektu život.

"Bohaté zkušenosti z reklamní agentury a práce s týmy či subdodavateli mi umožnila rozvinout rozmanitou síť zkušených a spolehlivých profesionálů o které se mohu opřít i dnes. To mi umožňuje vytvořit v případě potřeby tým sestavený na míru pro konkrétní projekt."

CGI
Animátor
Roman Kejklíček

S Romanem spolupracujeme již 2 rokem. Je to Animátor odkojený na Blenderu a je mu věrný do dnes. Roman vystudoval animaci také ve Zlíně a za těch 10 let se podílel na spoustu zajímavých projektech. Třeba na těch našich společných:)

CGI & Art
Director
Jan Tomášek

Honza je zapálený 3D grafik, se kterým je radost spolupracovat. Uplatňuje nabité bohaté zkušenosti z reklamních agentur jako Art Direcotor, kde mu prošli pod rukama klienti jako Škoda auto, Samsung či McDonald’s. Rád hraje na harmoniku, sice neumí noty, ale když jsme na něčem dělali, tak mi vždy hrál do not:)

Graphic
Designer
Stanislava Palečková

Stáňa mi pomáhá s grafickým designem již přes 10 let. Spolupracovali jsme na budování brandu pro Panos, Saunii nebo Moravskou stavební. Má cit a vášeň pro umění, což skvěle uplatňuje nejen v grafickém designu, ale působí dnes i v Galerii Emila Filly v Ústí nad Labem.

Výběr
Partnerů
Barbucha Studio
Creative Heroes
Full Capacity
Key Promotion
MellonCollie
Truhlářství Zdar